Rank Name Sing Shot Sing Hit Sing %
1 JOHNSON STEVEN A 600 595 0.9917
2 BIANCO VINCE L 1500 1477 0.9847
3 ROACH BARRY C 1400 1374 0.9814
4 WILLIAMS GERRY 4400 4318 0.9814
5 GOERLICH RICHARD S 1700 1666 0.9800
6 HENDERSON JOE H 2700 2645 0.9796
7 FERRIS CANYON 1300 1273 0.9792
8 ALDERMAN JAY A 1700 1664 0.9788
9 EPPERSON BRENT 1000 978 0.9780
10 QUAN KAITLIN A 2000 1955 0.9775
11 ROBB TIM 1800 1757 0.9761
12 SMITH ISAAC D 700 683 0.9757
13 HOLDEN GREG E 2850 2780 0.9754
14 MLYNARZ KENNETH J 4000 3892 0.9730
15 DENNIS KYLE A 1100 1070 0.9727
16 FORBES DANIEL CHRIST 2800 2722 0.9721
17 SKAGGS SCOTT T 1400 1358 0.9700
18 SHARP JAMES R 2900 2813 0.9700
19 SIMS DOUGLASS J 3200 3104 0.9700
20 WILLIAMSON DON M 800 775 0.9688
21 OWNBY TOMI L 600 581 0.9683
22 COPSEY JIM 3500 3384 0.9669
23 STINGL KAREN E 300 290 0.9667
24 SCHIFFMACHER GERALD 300 290 0.9667
25 SCHATZ KENNETH A 2000 1933 0.9665
26 COBBS GREG L 1900 1833 0.9647
27 POLKABLA DAVID J 700 675 0.9643
28 STELLA STEVE 1700 1639 0.9641
29 LUCHETTA MICHAEL P 3100 2985 0.9629
30 CRAWFORD CASEY L 700 674 0.9629
31 PEEVYHOUSE MAX A 2300 2213 0.9622
32 THOMPSON WAYNE A 5600 5378 0.9604
33 PIKE ROBERT WILL 1650 1584 0.9600
34 COVELESKIE ROGER 1425 1367 0.9593
35 TREANOR DANNY P 1500 1438 0.9587
36 KENNEDY MILT 1600 1533 0.9581
37  BERGMAN KAREN K 3100 2964 0.9561
38 PIZINGER NATHANIAL D 1000 956 0.9560
39 HAYNES STEVEN J 2000 1910 0.9550
40 VASQUEZ PHILIP R 2300 2196 0.9548
41 MLYNARZ ROBERT F 4400 4198 0.9541
42 STRUNK TOM H 600 572 0.9533
43 SCHROER RONALD L 3600 3429 0.9525
44 LEISER GARY R 3450 3283 0.9516
45 KIDWELL JIM A 1550 1474 0.9510
46 JENSEN DON C 400 380 0.9500
47 ARCHIBALD DONALD B 1300 1233 0.9485
48 BENKO MARTIN J 600 569 0.9483
49 PAXSON ALEXA R 300 284 0.9467
50 STINGL GARY J 300 284 0.9467
51 WILLIAMS MARK 800 757 0.9463
52 BARNES LAINE W 400 378 0.9450
53 SAWYER ROBERT 1150 1086 0.9443
54 PARTRIDGE THOMAS R 1600 1509 0.9431
55 LANE RICHARD R 1500 1414 0.9427
56 HARTLEY COLTON 1100 1036 0.9418
57 JACOBS PAUL E 2200 2072 0.9418
58 COMBS ROGER E 700 659 0.9414
59 FRAZIER FRED 1900 1785 0.9395
60 STIARWALT RANDY E 1100 1032 0.9382
61 BAKER DAVID LEE 1000 938 0.9380
62 BALLOU RONALD D 3400 3189 0.9379
63 MEDLICOTT WILLIAM 2400 2251 0.9379
64 WIESE TIMOTHY J 200 187 0.9350
65 FINK JOSH J 200 187 0.9350
66 WARD KEVIN J 150 140 0.9333
67 TANNHEIMER GREGORY L 1100 1025 0.9318
68 ZAMORA JESSE 1950 1814 0.9303
69 ALBRIGHT LINDY H 500 465 0.9300
70 WARD WAYNE 1300 1209 0.9300
71 LANDWERLEN DAVID 3500 3250 0.9286
72 THOMAS DARVIN 2750 2552 0.9280
73 KOTY LLOYD H 2800 2595 0.9268
74 DREMLER JIM E 1900 1758 0.9253
75 MILLER GEORGE G 950 879 0.9253
76 GRIDER JIM 200 185 0.9250
77 TINKEY LAWRENCE R 500 462 0.9240
78 SCHMIDT TOM R 1300 1201 0.9238
79 MACDONALD TIM L 2300 2119 0.9213
80 KISTHARDT HELEN E 1900 1748 0.9200
81 TEICHMAN JUSTIN J 100 92 0.9200
82 ROBINSON TIMOTHY 300 276 0.9200
83 HUTCHISON EDWARD P 200 184 0.9200
84 KASOVIC ALLEN J 900 828 0.9200
85 KENNON LARRY N 1500 1379 0.9193
86 MATTHEWS ALVIN C 1200 1103 0.9192
87 BINGER ERIC S 3900 3582 0.9185
88 LOVE ROBBEN J 1050 964 0.9181
89 STEWART MIKE A 1000 916 0.9160
90 AUSBUN VICTOR L 450 412 0.9156
91 NEUMAYER JR FRANK J 800 732 0.9150
92 SPICZKA GREGORY S 1700 1554 0.9141
93 BELL STEPHEN K 2100 1919 0.9138
94 VOLZ TIGER M 1200 1096 0.9133
95 ERICKSON KEN O 150 137 0.9133
96 ALLEN KEVIN A 550 502 0.9127
97 POLKABLA JR DAVID J 700 638 0.9114
98 CRAINE VICKIE L 800 729 0.9113
99 LUCHETTA SANDRA 2600 2366 0.9100
100 OKERLUND TIMOTHY A 300 273 0.9100
101 LONG STEVEN L 1500 1363 0.9087
102 WEEKS RICH C 1100 999 0.9082
103 MERSON CLAYTON D 2500 2268 0.9072
104 PRIVETTS SHELDON BOY 600 544 0.9067
105 NEFF DENNIS L 1400 1269 0.9064
106 PHELPS STEVEN D 200 181 0.9050
107 SAWREY PAUL K 500 452 0.9040
108 HAMMER ART 2900 2620 0.9034
109 HARDMAN JOHN 4400 3973 0.9030
110 DETTY GERALD D 2400 2166 0.9025
111 GALLAGHER JOHN E 600 541 0.9017
112 KELLY JIM L 300 270 0.9000
113 MIKEWORTH DANIEL I 1200 1079 0.8992
114 SIMONS WILLIAM H 2700 2420 0.8963
115 WAYLAND CHARLES L 1050 941 0.8962
116 BOWDEN JOHN L 700 627 0.8957
117 HENLEY DAVID M 1700 1521 0.8947
118 KINGERY ROSEMARIE 3150 2813 0.8930
119 YARBRO MARK D 1400 1250 0.8929
120 RITTER RODNEY L 1900 1696 0.8926
121 LEE DAVID R 1000 889 0.8890
122 AUSBUN REX T 300 266 0.8867
123 POLKABLA JAMES J 1200 1063 0.8858
124 LOVELACE ED J 1000 883 0.8830
125 PIZINGER WYATT J 1000 883 0.8830
126 MEYER GERALD W 750 662 0.8827
127 LEWIS ANNAMARIE 500 441 0.8820
128 WACHTEL W ANDREW 1350 1189 0.8807
129 COMUS STEPHEN F 2000 1756 0.8780
130 ADAM LARRY R 900 789 0.8767
131 ERSTE DONNA L 300 263 0.8767
132 TENBROECK EDWARD P 800 701 0.8763
133 GREEN RAYMOND E 500 438 0.8760
134 GUSTAFSON DOUG S 300 262 0.8733
135 OBERBECK DON 1600 1395 0.8719
136 PIERCE GENE 1100 956 0.8691
137 VANCE DAVID W 1450 1260 0.8690
138 KROLICK THOMAS J 800 694 0.8675
139 MARSHALL SANDRA C 300 260 0.8667
140 JOHNSON GARY L 1350 1166 0.8637
141 DESPENAS STEVE P 400 345 0.8625
142 LOWERY JERRY 1000 862 0.8620
143 TAYLOR C RICHARD 200 172 0.8600
144 LANDWERLEN AARON W 400 344 0.8600
145 VOLZ DON S 850 730 0.8588
146 GOEN DARRELL 3250 2787 0.8575
147 LEWIS CHRIS J 500 421 0.8420
148 CAMPBELL CHARLES E 500 419 0.8380
149 ROSEN MARC J 1400 1169 0.8350
150 KEITH DENNIS L 1400 1163 0.8307
151 PARRISH AL 1000 827 0.8270
152 SMYTH MICHAEL N 800 660 0.8250
153 BURCHOWYCZ KADE ASHT 200 165 0.8250
154 JOHNSON JOHN E 200 165 0.8250
155 INGRAM TYLER J 300 246 0.8200
156 LANDWERLEN BRANDON L 400 327 0.8175
157 GILMORE JACKSON 300 245 0.8167
158 PRIVETTS WILLIAM B 300 245 0.8167
159 REESE ALLISEN D 2000 1624 0.8120
160 CARLSON DONALD J 1500 1209 0.8060
161 NASH SR ARTHUR E 1100 875 0.7955
162 SKAGGS JILLIAN 200 155 0.7750
163 GALLAGHER JACK 400 308 0.7700
164 JOHNSON JR CLARK NEV 200 154 0.7700
165 HARDESTY BRETT M 1500 1149 0.7660
166 LOVELACE VAN A 750 570 0.7600
167 LYONS MATT 500 361 0.7220
168 LANCZOK FRANK 1100 786 0.7145
169 HANSMAN BRADLY DYLAN 100 70 0.7000
170 GREEN ALAN D 100 70 0.7000
171 CHAVEZ HECTOR 200 121 0.6050
%d bloggers like this: